sobota, 16 stycznia 2010

ten lepszy?

Ciągle szukam, próbuję. To jeszcze nie to, ale powiedzcie mi czy idę w dobrym kierunku. (kliknij na niego a się powiększy:)


16 komentarzy:

 1. lepszy ale zdjecie tamto bylo fajniejsze

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jest źle, tylko dziwi mnie trochę dobór barw. Tworzysz przecież takie piękne barwne przedmioty a twoja wizytówka taka mroczna. Ale mogę się oczywiście mylić.

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham klasykę - zdjęcia czarno-białe i w sepii, prawie wcale nie mam kolorowych (swoich zdjęć), chyba że wyrzucę z banerka siebie;) Szukam nadal Marysiu, nie mówię, że to ostateczna wersja;) poszukuję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bo zdjecie tamto czarno-biale jest ładniejsze a na tym banerze fajniejsze jest bizu... ot i dlaczego :P ps. zreszta sama chcialas o opinie a teraz co? marudzisz ? :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. żartuję przecież;D oj bo ja mam problem z małą ilością swoich zdjęć i nie mam co wybrać:( ale wezmę wszystkie uwagi do serca i mam nadzieję stworzę banerek idealny;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten wydaje mi się lepszy od poprzedniego, ale coś czuję, że na tym nie poprzestaniesz [-; Życzę szybkiego zdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie jestem znawca takiej sztuki- podglądam tylko prace męża mojego, ale na pewno wycięłabym te kwiatki na brzegu- z lewej ok- ale z prawej wchodzi na zdjęcie bizu- a to przecież o nią tu chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie ten jest idealny... :) Podoba mi się, zdjęcie także!

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję:) sama nie umiem ocenić, coś mi przeszkadza, coś nie tak. I jakbym się zacięła i pomysłów brak, a może to po prostu nie moja dziedzina? Dziękuję Wam za pomoc:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak ten baner jest dużo lepszy. Na tym pierwszym biżu wyszła nienajlepiej, a robisz śliczne rzeczy.
  Ten ostatni ma fajną stylistykę. Tylko może faktycznie daj kolorową biżu, tzn więcej kolorów, albo biżu jako oryginalne zdjęcie, bo czarno-białe czy sepia trochę zakłamuje charakter Twojej biżu.

  OdpowiedzUsuń
 11. ten mi się podoba ale nadal brak mi wyrazistości;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten jest lepszy...no ale jeśli czujesz że coś Ci nie idzie to zrób sobie przerwę, a zobaczysz że po odpoczynku przyjdzie nowy ciekawy pomysł. Zawsze tak robię, zmieniam sobie temat w głowie i potem rodzą się pomysły jak po deszczu.

  OdpowiedzUsuń
 13. No i jak dla mnie, to zmniejszyłabym trochę biżuterię po prawej stronie, bo jest tak jakoś nieproporcjonalnie do Twojej postaci, kwiatki jak najbardziej i te kolory też ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 14. O tak lepszy :) dla mnie to wogóle czarna magia :D nie wiem po co sie robi taki baner ani jak :D:D:)Tamto zdjęcie tez było niezłe ;) takie tajemnicze ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Mnie również ten się bardziej podoba!!!

  Dla mnie super!:)

  OdpowiedzUsuń